Будівельні послуги

Покрівельні роботи

Покрівельні роботи
Покрівельні роботи - один з найбільш значних етапів будівництва будь-якої будівлі. Її конструкція являє собою складну багатошарову систему. Від якості виконання кожного елемента шару покрівлі залежить функціональність і довговічність не тільки даху, але і всієї будівлі, а також комфорт і здоровий мікроклімат в його внутрішніх приміщеннях.

Дах - сама технологічно важлива конструкція в будь-якій будівлі. Тому дуже важливо виключити помилки під час проектування і виконання покрівельних робіт. Наскільки серйозно ви поставитеся до проектування і влаштування даху, наскільки професійно буде виконана робота покрівлі, залежить і термін експлуатації будівлі, і його зовнішній вигляд, і ваш власний комфорт. Отже, виконання робіт покрівлі - основний момент в будівництві або ремонті.

Компанія BUILDING проводить всі види робіт для створення надійних і довговічних дахів:
 • Монтаж покрівлі
 • Ремонт покрівлі
 • Усунення протікання покрівлі
 • Герметизація покрівлі
 • Встановлення снігозатримувачів
 • Обігрів покрівлі
 • Утеплення покрівлі
Покрівельні роботи включають комплекс заходів зі створення конструкції даху, виконання її покриття і встановлення додаткового обладнання.
 
Покрівельні роботи складаються з наступних етапів:
 • Проектування і установка підтримуючих конструкцій - кроквяної системи, мауерлата, балок та ін. Елементів, які є несучою основою даху;
 • Проведення ізоляційних робіт і утеплення, що складається з монтажу термо-, гідро- і пароізоляційних шарів, що відповідають за збереження комфорту і тепла всередині будівлі;
 • Укладання покрівельного покриття, яке може виконуватися з м'яких бітумних матеріалів, штучної черепиці або гонту, металочерепиці, профільованого заліза, сендвіч-панелей, оргскла і ін. Традиційних і сучасних матеріалів;
 • Монтаж систем водовідливу, аерації, блискавкозахисту, снігозатримувачів, огорож та іншого додаткового обладнання.
Час і недотримання технології монтажу покрівлі практично завжди приводять до потреби в ремонті. Виконати таку роботу самостійно стає все складніше. Справа в природних небезпеки, пов'язаних з роботою на висоті і в ускладненні конструкції. Кілька десятиліть тому між латами і зовнішнім матеріалом не було нічого, тепер же змінилася кількість і якість покрівельних матеріалів.

Вологозахисні паропроникні мембрани, десятки видів утеплювача, металочерепиця і хвилясті бітумні листи вимагають правильний монтаж і розуміння доцільності застосування. Тому ремонт покрівлі слід довіряти професіоналам.

Вибір матеріалів, застосування технологій монтажу та проведення всього комплексу покрівельних робіт повинно відповідати державним і будівельним стандартам. Покрівельники також повинні враховувати особливості застосовуваних матеріалів і технічні вимоги їх виробників.