Будівельні послуги

Благоустрій тереторій

Благоустрій тереторій
Укладання тротуарної плитки

Якщо вам потрібна професійна укладання тротуарної плитки, звертайтеся в нашу компанію. Наші фахівці мають солідний досвід укладання плитки різних розмірів і форм, а також досконало володіють усіма технологіями укладання, тому виконують роботи в найкоротші терміни.

Ми допоможемо вам підібрати ідеальну тротуарну плитку, яка дозволить реалізувати ексклюзивний проект ландшафтного дизайну, доставимо продукцію на будь-який вказаний вами адресу і організуємо проведення робіт з мощення доріжок, тротуарів, пішохідних зон, дитячих майданчиків і парковок з гарантією на всі роботи.

Укладка дорожек и бордюров

Роботу по установці бордюру (поребрика) краще довірити професіоналам. Від установки бордюрних каменів залежить правильний рівень ухилів і водовідведення. Укладання тротуарної плитки та бруківки залежить від правильної установки бордюрних (бортових) каменів. Не кажучи про те, що професіонали будуть слідувати всім правилам установки бортових (бордюрних) каменів. А також виконають свою роботу швидко і якісно, що дозволить Вам заощадити ваш особистий час.

Ціна установки тротуарних бордюрів, залежить від обсягів і складності робіт.

Прокладка дренажной системі

Наша компанія виконує якісні дренажні роботи, вартість яких Вас приємно здивує. Більш того, ми пропонуємо комплексне рішення по повному осушенню і монтажу дренажу фундаменту, а також часткові дренажні роботи на дачній ділянці. Ціни для всіх видів послуг мають прозоре формування, а обсяг обговорюється і може бути розділений на декілька етапів.
  • Дослідження і аналіз ділянки.
  • Складання плану-схеми
  • Земляні роботи.
  • Підготовка поверхні.
  • Монтаж елементів системи і укладання дренажної труби.
Пристрій дренажної системи, так само як і проектування, слід довіряти професіоналам. Фахівці з досвідом в даній сфері здатні врахувати всі особливості і, як наслідок, забезпечити ефективне функціонування системи дренажу на ділянці

Встановлення освітлення

Низька вартість установки освітлення робить цю послугу доступною практично для кожного. Вам не потрібно самостійно розбиратися зі складними схемами монтажу і кріплення освітлювальних приладів, руйнувати стелі і встановлювати вимикачі: довірте цю роботу фахівцям і заощаджуйте не тільки час, а й кошти. Професійна установка освітлення - це гарантія безперебійної роботи всіх освітлювальних приладів, а також зручності та безпеки власників житла або офісу.